Laureaci - III edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Wydarzenia

Bazylika Prymasowska w Gnieźnie

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Opactwo Cystersów w Lądzie

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Bazylika Archikatedralna w Poznaniu

Łukasz Zandecki - I miejsce

Kategoria: obiekty

Osada Edukacyjna w Grodziszczu

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

Osada edukacyjna w Grodziszczku

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

Osada Edukacyjna w Grodziszczku

Karolina Diana Szczepanik-Chojnacka - II miejsce

Kategoria: obiekty

kościół p.w. Narodzenia NMP w Racięcicach

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

ruiny zabytkowego pałacu w Wierzbiu

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

kościół p.w. św. Andrzeja Apostoła w Mąkolnie ...

Emilia Adrianna Skalska - III miejsce

Kategoria: obiekty

Dolina Rzeki Warty (Koło)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dolina Rzeki Warty (Koło)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dolina rzeki Warty (Ochle)

Bartłomiej Kończak - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Jelenie (okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Żurawie (Okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Żołny (okolice Wolsztyna)

Rafał Mencel - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Rusałka

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Rusałka

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Kierskie

Michał Wrombel - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jubileusz Chrztu Polski na Lednicy

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

„Nocy Kupały” w Pobiedziskach

Karol Budziński - I miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Legenda 5 Braci” w Bieniszewie

Franciszek Kupczyk - II miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Widowisko „Orzeł i Krzyż” w Murowanej Goślinie ...

Piotr Cybichowski - III miejsce

Kategoria: wydarzenia

Laureaci - II edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Turystyka aktywna

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Marek Grum - I miejsce

Kategoria: obiekty

Klasztor pofranciszkański w Pyzdrach

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Zamek w KOle

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Stary Rynek w Poznaniu

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Parowóz (Wiry k. Poznania)

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Mieszków)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Łuszczanów)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak (Polskie Olędry)

Anna Chwieralska - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Wiatrak "Szczepan" (Budzisław Kościelny)

Maciej Grzeszczak - wyrożnienie

Kategoria: obiekty

Zamek w Gołuchowie

Maciej Grzeszczak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Klasztor w Lądzie

Maciej Grzeszczak - wyróżnienie

Kategoria: obiekty

Jezioro Powidzkie

Grażyna Rafalont - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Rzeka Wełna

Grażyna Rafalont - I miejsce

Kategoria: atrakcje

okolice Lednogóry

Grażyna Rafalont - miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Leszna

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Gołuchowa

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Gołuchowa

Elżbieta Weigt - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Robert Kropacz - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Jezioro Licheńskie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Jezioro Gosławskie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Jezioro Powidzkie

Karol Budziński - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rogaliński Park Krajobrazowy

Ewelina Anna Brzoska - wyróżnienie

Kategoria: atrakcje

Rajd rowerowy (Bądzisław Kościelny)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rajd Rowerowy (Budzisław Kościelny)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rajd rowerowy (Przybrodzin)

Karol Budziński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Spływ kajakowy (Rożnowice)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rowerowym szlakiem (Radojewo)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Bryczką po Rynku (Poznań)

Tomasz Stachowiak - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Laureaci - I edycja

  • Wszystkie
  • Zabytkowe obiekty
  • Atrakcje przyrodnicze
  • Turystyka aktywna

Klasztor w Lubiniu

Karol Józef Budziński - I miejsce

Kategoria: obiekty

Klasztor w Lubiniu

Karol Józef Budziński - I miejsce

Kategoria: obiekty

Klasztor w Lubiniu

Karol Józef Budziński - I miejsce

Kategoria: obiekty

Parowozownia w Wolsztynie

Agata Borowiec - II miejsce

Kategoria: obiekty

Pałac w Drzeczkowie

Agata Borowiec - II miejsce

Kategoria: obiekty

Wiatrak w Świerczynie

Agata Borowiec - II miejsce

Kategoria: obiekty

Sanktuarium Maryjne na Pólku pod Bralinem

Eugeniusz Józef Skiba - III miejsce

Kategoria: obiekty

Wieża ciśnień w Kępnie

Eugeniusz Józef Skiba - III miejsce

Kategoria: obiekty

Dworek w Nosalach

Eugeniusz Józef Skiba - III miejsce

Kategoria: obiekty

Dęby Rogalińskie

Andrzej Wojnar - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Andrzej Wojnar - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Dęby Rogalińskie

Andrzej Wojnar - I miejsce

Kategoria: atrakcje

Rogalin

Magdalena Kozłowska - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Koninko

Magdalena Kozłowska - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Puszcza Zielonka

Magdalena Kozłowska - II miejsce

Kategoria: atrakcje

Rogalin

Karol Józef Budziński - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Rogalin

Karol Józef Budziński - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Rogalin

Karol Józef Budziński - III miejsce

Kategoria: atrakcje

Okolice Grodziska Wielkopolskiego

Agata Borowiec - I miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Okolice Leszna

Agata Borowiec - I miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Na Kan. Błotnickim

Agata Borowiec - I miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Motorem w Byszkach

Wojciech Skowroński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Spływ Rurzycą

Wojciech Skowroński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Spływ Piławą

Wojciech Skowroński - II miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Pomnik JP II w Zbąszyniu

Karol Józef Budziński - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Walga k. Pyzdr

Karol Józef Budziński - III miejsce

Kategoria: Turystyka aktywna

Rez. Krajkowo

Karol Józef Budziński

Kategoria: Turystyka aktywna